Täna nägin ühe tühja Barcelona klubi naiste vetsu boksis kirja "I'll be your samurai" ja mõtlesin teile.
kolmapäev, 11. august 2010
pühapäev, 1. august 2010
Kiivad armastajad!
Tulge siis vaadake Kiivaid kah, kes aga näinud ei ole.
Etendused 21; 22; 23; 27; 28; 29. ja 30. augustil algusega kell 19.00 Dominiiklaste kloostri hoovis.
Augusti keskel võite hakata märku andma, et kes ja kas ja millal tahab vaatama tulla ja siis saan teid ehk sebida sõbralisti, mistõttu võite odavama pileti osta. Ja minu sõbrad olla.
laupäev, 31. juuli 2010
Lavastaja: Uku Uusberg (Eesti Draamateater)
Peaosas: Ivo Uukkivi (Eesti Draamateater)
Teistes osades: Argo Aadli (Tallinna Linnateater), Alo Kõrve (Tallinna Linnateater)
Mikk Jürjens (Tallinna Linnateater), Mait Joorits (Rakvere Teater), Lauri Kaldoja (Rakvere Teater), Ott Kartau (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia), Raigo Saariste (Balti Filmi ja Meedia kool), Mikk Dede (Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia), Aare Külama (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia), Mihkel Uueküla (Lääne-Eesti Päästekeskus), Pärt Uusberg (Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia), Kauri Kont-Kontson (TxtIT), Kristjan Mazurtchak (Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia), Andreas Lenk (Plink-TV), Marten Altrov (Georg Otsa nimeline muusikakool), Jaanus Väljaots (Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia), Madis Enson (Tallinna Ülikool), Jaanis Juhanson (Tartu Ülikool), Joonas Kendra (Toshiba), Tenno Toomistu (Tartu Ülikool), Andres Sahkur, Sander Jürjens, Reio Blond, Henri Pukk, Kristen Müürsepp, Sander Sepp ja Taavi Kendra.
Muusikaline müsteerium „Jõud“ esietendub Jäneda Pulli tallis 8.augustil.
Etendused: 10, 11, 12, 15, 16, 24, 25, 26 august ja 2, 3, 4 september.
Pulli tall asub täpset Musta Täku talli kõrval, on üks Jäneda mõisa abihoonetest
Etenduste algusaeg kell 19.30 Piletid 245.- /195.- (õpilased, pensionärid, tudengid)
Kohapeal pilet 270.-
reede, 30. juuli 2010
esmaspäev, 26. juuli 2010
Folk või midagi sinnapoole
Käisin sel aastal elus kolmandat korda folgil. Tegin seda suure ettevaatusega, sest kaks eelmist korda on lõppenud katastroofiga. Otsustasin, et ei tee endale mingit eesmärki ühelegi kotserdile minna, vaid lihtsalt vaatan, mis saab. Ainus asi, mida kuulda tahtsin, oli Nolens. Seda ma ka kuulsin. Ja see oligi minu jaoks Folk. See oli kõik, mis mul vaja.
Aitäh teile, mu kallid, kes te tegite selle päeva mäletamisväärseks, kes te panite mind oma elu uuesti läbi mõtlema ja kes te võtsite ära minu folgi-needuse. Armastan teid lõputult!
pühapäev, 25. juuli 2010
Ja juba 5,5 tunni pärast alustan ma sõitu Riiga, sealt Frankfurti ja sealt HISPAANIASSE!!!
Pöidlad pihku ja kivid kotti!
Karmauh!
reede, 23. juuli 2010
"Kristjan-Jaak laskub maa peale" (5.-15. august 2010)
Tere, kursus.
Mina elan praegusel hetkel Tartu külje all vaikses rahulikus äärelinnas, kus rahumeelsed keskmisest rikkamad inimesed elavad oma rahumeelset elu, kantseldades lapsi ning kõpitsedes aias.
Teen päevad läbi Andres Keili käe all proove. Raadi mõisa taga järve ääres. Mängin Krisjan-Jaak Petersoni. Praegu on päris raske. Küllap leian õige häälestuse üles ja saan hakkama? Mul pole kunagi nii suurt rolli olnud. Mina mängingi Kristjan-Jaak Petersoni.
Selline näeb välja meie plakat:
Piletid: 150 ja 100 (õpilane, tudeng, pensionär) krooni.
teisipäev, 13. juuli 2010
John Mayer, yo
Siin saigi vist kõik kirja, yo.
Kui viitsid selle vaatamata 40 kraadisele suvepalavusele läbi lugeda, oled vist minuga nõus, et seal saigi vist kõik kirja pandud, yo.
John Mayer, yo.
Võib-olla peaksin seda teksti iga päev korra lugema. Või vähemalt järgmised 40 päeva, yo? Äkki oleks hea?
esmaspäev, 5. juuli 2010
Minu suurim unistus maailmas on krõbe juustušnitsel ahjukartulite ja muude ahjuköögiviljadega ja eriti hea värske salatiga.
reede, 2. juuli 2010
Ärge mõelge vaid.
Mõtlen igasugu asju. Nagu inimene ikka mõtleb igasugu asju. Keegi aga ütleb, et mõtelda üldse liiga palju ei tasu. Siis aga mõtlen, et tuleb ikka ainult väärtuslikku mõtelda ja iseendale mõtelda ja tühisele, mis vastikut tunnet toob, ei tohi mõtelda. Et kui mõtelda sellele, mis on Väärt, siis muutub vastik ebaoluliseks ja kaob. Ja kui laod oma mõtted välja, siis hakkab kerge ja mõtlemine üldse ununeb. Ja siis saad aru, kui tobedad on ikka need mõtted, mis seavad head mõtted kahtluse alla. Ja võibolla Hea ei ole üldse mõte ise, vaid kõik see Suurem. Et tuleb üldse mitte mõtelda, vaid enesele lihtsalt head teha. Nüüd otsustan homme ratta selga istuda ja oma rada sõita ja kaeda linna. Täna õhtul tuli meelde soov Õnneline olla ja Heaks saada. Põrgupõhja Uus Vanapagan nimetab seda Õndsaks saamiseks. Vist nõnda see igatsus kõlabki- õndsus. Ja nõnda siis tuleb väärtuslikul meelel, väärtuslikku pilgus hoides väätusliku poole kimada. Ratta selga istuda ja ebaolulisele tühi-tähi-mõttele lihtsalt otsa sõita, ikka armastusega nõnda. Et endal on vabadus ja tuul tagant ja siis on teised ka õnnelikud. Et siis mõni kannatav mõte ei segaks unistamist ja teiste unistusi.
Elu on pikk. Aga mõnikord võtab miski hetk kogu elu kokku ja tundub, et nüüd on lihtne kuni lõpuni. Et Armastus on ülem ja selle nimel saab kõik tehtud. Ja hoida saab tõeliselt ikka üht killukest, mis on lõpeks ainumas, mis surmasekundil kokku võetakse. Aga seni kuni elu kestab, on killukese teadmine ja hoidmine ja uskumine ikka aina keeruliseks osutuv. Tuul puhub tihti, ajab suunad sassi. Siis ongi elu pikk. Vabastav on teadmine, et Aega on palju. Aga ometi on see aeg lõpuks killukese ainuma oma. Et otsid kogu selle Aja ja pabistad ja teed otsuseid. Kui vaid väärtusliku suunal. Et kui vaid saaksin õigesti hoida. Mitte puhkama ei pea ja rahu leidma veel, aga tõeliselt hoida võiksin silmas miskit Oma, mis aja rabeduse ja nägemata piiride vahel.
Eks inimene ikka mõtleb igasugu asju. Täna nõnda ja homme mõnda. Peaasi, et siis suvi mõteldes vahele ei jääks. Kui see kurramuse Oma Unelm on meeles ja teada, siis on ilus olla!
Minge rattaga sõitma!
